AKADEMIE SMÉKAL (tm)

Co je Akademie Smékal?

Akademie stavební firmy pana Lukáše Smékala je vcelku propracovaný multimediální nástroj pro vzdělávání našich odborníků, kteří jsou na stavbě jako doma, ale i pro ty, které to na stavbu táhne.

Pro koho pan Lukáš Smékal Akademii otevřel?

Pro všechny :) Stavebnictví je exkluzivním světem, veličinou veličin, středobodem života každého z nás.

To néé! to je přehnaný...

Vážně? Podívej se na to takhle: kolikrát v životě si necháš postavit dům? kolikrát za život bude tvůj dům mít novou fasádu? Kolikrát v životě se rozhodneš že práce, kterou děláš je opravdu ta, která ti přináší dobrý výdělek a radost? 

Hmm. pan Lukáš to má vymyšlený...

Dost možná a nebo je to prostě "startup", nic víc - nic míň. Každopádně je Akademie Smékal docela cool věc. Protože spojuje všechny - naše odborníky, kteří se prostřednictvím online testů vzdělávají, podporují a vzájemně doplňují a spojuje taky mladé talenty nebo přinejmenším borce, kteří se nebojí vyhrnout si rukávy.

Když se budu nudit, možná se regnu...

Tohle už je na tobě... Ale nové pracovní zkušenosti těžko potkáš v hospodě nebo na diskotéce, a vůbec kámo, až se teda budeš nudit, neříkej mi, že jsem ti to neříkal!

Prvních 20 zaregistrovaných v každém měsíci získá Originální triko Akademie Smékal.

Na portálu Akademie Smékal se můžeš podívat kde pracují naši odborníci, jaké řešíme na stavbách problémy, jak probíhají naše realizace.

Jestli se necítíš na zednickou lžíci a nebo balancování na plošině a jsi spíš studijní typ, můžeš se rozhlédnout v kanceláři našich právníků a obchodních zástupců.

(Občas je tam opravdu velkáááá legrace)

No a pokud už máš řidičský průkaz, máme pro tebe na výběr z několika menších i větších aut a můžeš s našim mistrem stavby rovnou do terénu!

Stavební firma pana Lukáše Smékala: 

Pro každého něco!

A je konec legrace...

Ale no taaak :) všichni naši odborníci mají povinnost vyplnit tzv. e-learningový test alespoň 2x za měsíc.

Ve stavebnictví se pořád něco děje a mění . My všichni v týmu, musíme mít přehled! Vzájemně se podporujeme a pomáháme si, ten kdo uplatní něco nového co se naučil z testu na svém pracovišti nedostane tričko, ale...    dvě trička :D 

V části webu Akademie Smékal s názvem "Aktuality" se může každý kolega podívat, který projekt je momentálně nejlépe hodnocen, jaký je předpoklad prémií a kdo bude odborníkem měsíce. Stejně tak všichni mohou vidět, který realizační tým má našlápnuto k tzv. "Zlaté cihle" a to jak víme, je prémie, která za to stojí!

Tak co, přidáš se k nám?

Vzdělávání a tah na branku